Jikiden Reiki School

Úvodní setkání zájemců o studium Jikiden Reiki - stupeň Shoden

Co je cílem setkání?

Především se vzájemně poznat. K člověku, jenž se má stát Vaším učitelem Jikiden Reiki, byste měli mít důvěru i určité sympatie a znát jeho "rodokmen" studia Reiki a mohli si zvolit, zda jej jako svého budoucího učitele Jikiden Reiki vůbec chcete. Je také dobré, aby i učitel poznal svého potenciálního žáka a posoudil jeho motivaci ke studiu. U těch z vás, kteří kromě aplikace v rámci rodiny či známých, se chtějí věnovat i terapeutické praxi, zvážit možnost stát se kvalitním certifikovaným terapeutem Jikiden Reiki, se vším, co tím souvisí, především vlastním vnitřním naladěním na životní pravidla Reiki a etickým přístupem ke klientům.

Ujasnit si vzájemné postoje a očekávání od studia obou základních stupňů Jikiden Reiki. Někteří studenti mají již absolvovány některé stupně západní Reiki, někteří ne. To je třeba vědět a sladit skupinku se stejnými zkušenostmi. Bez ohledu na předchozí absolvované kurzy Reiki, k získání certifikátu Jikiden Reiki, je studium jednotlivých stupňů v rámci tohoto semináře. Již po studiu 1.stupně Shoden můžete již terapeuticky poskytovat ošetření Jikiden Reiki.

Vysvětlit postupy, pravidla a možnosti využití i dalších setkání či konzultací i po absolvování studia, jako možnost vzájemného sdílení zkušeností v rámci budoucí komunity absolventů kurzu Jikiden Reiki v České republice. Mohou se k nám v budoucnu přidat i ti, kteří kurz Jikiden Reiki již absolvovali v zahraničí.

Představit předem doporučenou literaturu ke studiu - budete mít možnost si prolistovat doporučenou literaturu o Reiki i učebnice tradičních technik Dr.Hayashiho či Dr.Usuiho. (Samozřejmě součástí studia jsou i originální skripta přeložená do češtiny, certifikát v japonštině vydaný Institutem Jikiden Reiki  - jedinečný tisk, vhodný k zarámování)

Termín: 21.března 2020 ve 14h

Cena: 190 Kč

Místo konání:  Arcaneia centrum, Sjezdová 147, 530 06 Pardubice

Kontakt a přihlášky: Bc.Milena Moravcová, tel: 607 238 826, email: arcaneia@email.cz

Vytvořte si webové stránky zdarma!